It is extra money and it has to be spent in one go - it is quite an expense.
But on the other hand, it blows my mind how cheap it is. 6 months = 18 weeks / 18 lessons or so. Let’s say the course is $150, that’s just over $8 per lesson. Where can you get lessons that cheap from such a great teacher?
Obviously, some people prefer face to face. I don’t think I do.
I won’t be signing up for the technique accelerator.